Kuu arhiiv: aprill 2016

Kutsume Ojasaare golfi päevadele

 

Ojasaare golfiväljak on jõudnud oma arengus etapini, kus on üheksa iseseisvat rada. Meenutamaks meie arengulugu korraldame 21. maist 27. maini Ojasaare golfi päevad, mis algavad Green Cardi kursustega. Erinevatel päevadel on võimalus mängida radadel, mis on olnud läbi aegade kasutusel.
21. ja 22. mail ootame Ojasaarele kõiki mängijaid, kes on meil läbinud Green Cardi kursused, või peavad oma golfiga alustamise paigaks meie väljakut. Saame kokku, et ajada juttu ja arutada golfiga seonduvat. Räägime Ojasaarele golfiklubi moodustamisest. Samal ajal viib Rein Auväärt läbi järjekordsest koolitust ning hea meelega pakub võimalust temaga taaskohtumiseks ja näpunäidete jagamiseks. Kõigil Ojasaarel alustanutel, kes pole veel soetanud hooaja mänguõigust, on 21. ja 22. mail tasu mängukorra eest 5 eurot.

Kuna meil alustanuid on ligi sada inimest, siis kõikide kontaktandmeid kahjuks ei ole. Palun infot levitada.

Kolmapäevad sisukamaks

Alates 13. aprillist alustatakse mängijate initsiatiivil kolmapäevaseid ühiseid mängukordi. Algus igal kesknädalal kell 18:00. Mängu formaat otsustatakse igal kokkusaamisel vastavalt võimalustele ja mängijate arvule.

Ettevõtmine annab hea võimaluse omavahel mõõtu võtta ja võistluskogemust saada.

Väljak avatud, piletid müügis, treeningud hakkavad

Nüüdseks on avatud kõik rajad. Lisaks senistele teeboxidele oleme paigaldanud igale rajale täiendava avalöögikoha, mis on küll veel välja ehitamata. Esimesel võimalusel hakkame sellega tegelema.

Radade järjekord on muudetud. Esimene rada algab nüüd varjualuse juurest, kus eelmisel aastal algas seitsmes rada. Raja kaarti näed siit

Range on veel suletud. Teenindusmaja avame 9. aprillil.

Sellest aastast kehtib Ojasaarel uus hinnakiri. Tutvu hinnakirjaga siin. Nii hooaja kui ka viie mängukorra piletid on trükitud ja müügis.

Esimene treening toimub 11.04 kell 18:00. Registreerimine info@ojasaare.ee

Oled oodatud!

Avatud väljakute päevad

Kõik Eesti golfiväljakud korraldavad üheskoos avatud väljakute päeva 17. aprillil, 1. mail ja 5. juunil.

Üritus on mõeldud golfiga esimese tutvuse tegemiseks ja on osalejatele tasuta.

Vajalik on eelregistreerimine siin

EGL_AVP2016_posterA1_594x841+3

Viis griini on mängimiseks avatud

Päike ja tuul teevad väljaku iga tunniga mängukõlblikumaks. Tänase seisuga on avatud viis griini. Mõne päeva pärast loodame kasutusele võtta veel kaks. Üks griin vajab pikemat kuivamist ja üks ümberehitamist.

Muu väljaku osa, kus lumi on sulanud, kuivab kiirsti. Märg on kraavi ümbrus. Range ja teenindushoone on suletud.

Soovijad võivad tulla harjutama. Kuni täieliku avamiseni on mängukorra tasu 5 eurot. Võimalus on soetada ka hooaja mänguõigus. Käesoleva aasta hinnakiri on siin

Hooaja võistluste kalendri leiad siit

Treeningute ajad leiad siit

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu