Kuu arhiiv: aprill 2014

Talgud peetud

Selleks korraks siis Ojasaarel talgud peetud. Plaanitud tegevused said ellu viidud vaatamata sellele, et osavõtjaid oli ainult viis. Suureks abiks oli Aare organiseeritud ekskavaator, mis hõlbustas oluliselt istutustöid. Masin on ikka masin. Eks olevat tädikenegi öelnud, et ega masina vastu ikka ei saa, kui kirikus orelist salmi jagu maha jäi.
Aitäh kõigile abilistele.
Ilus laupäev oli.
IMG_0271p IMG_0274 IMG_0275 IMG_0280p

Ojasaare golfineljapäevad algasid 1. mail

Eelmisel aastal populaarsuse saanud ühine golfi mängimine neljapäeviti käivitus sellelgi aastal. Esimene kokkusaamine toimus 1. mail. Igal järgneval neljapäeval on algus kell18:00.
Mis mängu mingil päeval mängitakse, selgub kohal olles. Asja eestvedajaks on Ojasaare vabatahtlike toimkond. Kaasa rääkima ja osalema on oodatud kõik golfihuvilised.

Muhe Mesi avas kevadturniiriga Ojasaarel hooaja

Muhedad naised ja muhedad mehed OÜ-st Muhe Mesi avasid 20. aprillil oma võistlusega Ojasaare golfihooaja. Kogenumad võistlesid, algajad tutvusid golfiga ja osa pidas lihtsalt piknikku. Väga tore seltskond. Sada protsenti meie sihtgrupp.
Selle avalöögiga kuulutame väljaku aastaks 2014 avatuks. Kuni uue osa avamiseni jäävad praegu kasutusele senised kaheksateist rada. Raja skeemiga saad tutvuda siin. Väljaku olukord on varakevadele vastav. Griinid liivased ja murukamar pruunikas. Tõeline golfihuviline ennast sellest häirida ei lase ja küll olukord iga päev paraneb.
Ootame külastajaid.

Istutustalgud Ojasaarel 26.04.2014

Sellel aastal ootame taaskord häid inimesi Ojasaarele talgupäevale. Seekord korraldame talgud nädal aega varem, et saaksime ka ise teiste korraldatud talgutele appi minna.
Talgutööde käigus on kavas istutada spordiplatsile  puid ja põõsaid, et väljak saaks ilusam ja mängijasõbralikum.
Tööde hea laabumise korral võib päevakorda tulla ka harjutusmattide paigaldamine harjutusväljakule.
Olete oodatud. Registreeerida saab siin

Toimkond toimetas

Hiljuti loodud Ojasaare vabatahtlike toimkond tegi oma esimese füüsilise tegevuse. Korrastati ja liivatati lahtilöögi alasid. Väga suur abi väljaku töötajale. Tänud!

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu