Kuu arhiiv: detsember 2013

Jõulupühal Jõelähtmel

Teisel jõulupühal oli meeldiv võimalus veeta üks päev Jõelähtmel golfi mängides. Väljak väga hea ja mängijaidki piisavalt. Soovitame kõigile nautida Eestimaa halba suusailma golfi mängides. Kui on soovijaid, siis saab ka Ojasaarel harjutada.

Tere sisetreeningud!

Eestimaine väline golfihooaeg lõppes juba jupp aega tagasi. Kes lepib paratamatusega, kes sõidab soojale maale. Saab ka siseruumides oskusi täiendada. Seda on väga hea  teha Tere Tennisekeskuses. Head tingimused, lahke pererahvas. Tarvilikku tarkust jagab väsimatu Rein Auväärt. Ojasaare neljaliikmelisel treeninggrupil möödus tund harjutust lennates, nagu oleksid kellad kolm korda kiiremini käima pandud. Soovitame teistelegi väärt võimalust kasutada.

Piirkonnad koostavad strateegiat

10. detsembril alustasid VIKO ja KIKO leaderpiirkonnad ühiselt uue eelarveperioodi strateegiate koostamist kuni aastani 2020. Väga mõistlik otsus seda koos teha. Rõõm on olla sellistel hästi läbiviidud üritusel, kus osalevad vabatahtlikult eri valdkondade inimesed, valutades südant oma piirkonna tuleviku pärast. Ühisel arutelul tekib sünergia, mis aitab areneda igal osavõtjal ja nende läbi kogu piirkonnal. Väga positiivne ettevõtmine.
Ojasaarele oli lisandväärtuseks see asjaolu, et üritus toimus Kohtla-Nõmmel mitte väga kaugel paigast, kus asus 1931. aastal rajatud Eesti esimene golfiväljak.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu