Kuu arhiiv: juuli 2013

Golfivõistlus Naine ja mees Ojasaarel

Golfivõistlus Naine ja mees Ojasaarel on üritus, kus paar saab koos golfi mängides võrrelda oma mänguoskusi teiste paaridega, saada uusi mängukaaslasi ja nautida head seltskonda.
Mänguvorm on väga sobilik ka algajatele golfaritele, saamaks kogemusi väljakul erinevate olukordade lahendamiseks, et hiljem suurtel väljakutel ennast kindlamini tunda.
Sel korral oli kohale tulnud kolm paari, et nautida meeldivat tegevust ja head ilma.  Ametlikus arvestuses tegid parima tulemuse Kati ja Alar Anne ning Peetri ees. Vastavalt 139 ja 152 lööki. Mitteametlikult kaasa teinud Silvi ja Jaan tegid 132 lööki.

Golfiväljakul tehti uus rekord

Pühapäeval 28. juulil parandati Ojasaare väljaku parimat tulemust kahel korral. Maido Pajo tegi kaheksateistkümnel rajal 67  ja Janno Pajo 65 lööki. Varasem rekord kuulus Alar Palmarile ja Sten Lumele 68 löögiga. Väljaku PAR on 57.

Sarikad peal

Ojasaare spordiplatsi teenindushooneks rekonstrueeritav vana põllukividest laut sai sarikad peale. Töid teostab OÜ Preisal. Tellija OÜ Ojassaar. Toetab EL. Hoonesse tulevad riietus- ja dušširuumid, WC-d ja konverentsiruum.

Green Cardi kursused

15. ja 16. juulil toimuvad Ojasaarel Green Cardi kursused. Veel on mõned vabad kohad. Noortele soodustus. Lisainfo 5027425, info@ojasaare.ee või www.facebook.com/ojasaare

Rein Auväärt annab Ojasaarel väärt nõu.

8. juuli said alguse rühmatreeningud golfis. Treeningut viib läbi PRO Rein Auväärt. Korratakse golfi põhitõdesid ja aidatakse individuaalselt igal osalejal oma löögitehnikat parandada. Järgmine võimalus osaleda on 15. juulil kell 18:00

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu