Golfivõistluse võitis Priit Ingver

Võistlus Ojasaare golf 2011 koosnes seekord kolmest osast. Üheksal rajal sai parima tulemuse Ando Küttis. Puttamisvõistluses jagasid esikohta Priit Ingver ja Alar Palmar.  Täpsuslöökide parim oli Peeter Kilk. Kolme ala kokkuvõttes kujunes esikolmikuks Priit Ingver, Ando Küttis ja Alar Palmar. Parima naise auhinna viis Viljandisse Anne Kilk.

Anett Kontaveit treenis Ojasaarel

Eesti tipptennisist Anett Kontaveit kasutas kolmel päeval Wimbledoniks valmistumisel Ojasaare murukattega tenniseväljakut. Väga lahe, kui sellise tasemega sportlased leiavad tee meie juurde. Loodame, et Anett ja treener Märten said natukenegi vajalikke kogemusi muruväljakul mängimiseks.  Igal juhul meil vastuvõtjatel oli väga vahva.

Liliina firmapäev

Tubase töö tegijad aktsiaseltsist Liliina pidasid oma firmaüritust Ojasaare vabas looduses. Oli õppimist, aktiivset tegevust ja muidu lustimist.

Järjekordne meeldiv seltskond, kes sobis väga hästi meie eesmärkide ja mängureeglitega.

Külalised Rootsist

Laupäeval oli rõõm vastu võtta Rakvere aukodanikku Edith Kotka-Nymanni ja tema sugulasi, kes külaskäigul Lääne-Virumaale paariks tunniks ka Ojasaarele sisse põikasid. Sportlikud rootsi kodanikud tundsid huvi golfimängu võimaluste vastu siiinkandis.  Üheksal rajal proovis kätt kuus mängijat. Näod olid igal juhul naerul ja mängu lõppedes pöidlad püsti.  Tähendab kõik oli bra.

Tänud Enele, kes teejuhiks oli.

Volleplatsil võrgud üleval.

Sel korral oli võrkude paigaldus eriti lihtne. Mis viga toimetada, kui tegevuses on kümmekond meest. Nimelt käisid Sõmeru korvpalliveteranid oma saalihooaega lõpetamas ja ühtlasi ka vollehooaega alustamas. Nii saigi ühisel jõul palliplats mängukorda seatud. Kohe läks ka mänguks. Siis ujuma, õlut ja grillitooteid maitsma ja kohe sauna. Väga lahe seltskond, keda on alati tore võõrustada ja kelle seltsis on mõnus aega veeta.