21. augustil avame kodukohviku

Osaleme Vinni valla kodukohvikute päeval ja avame 21. augustil kell 11.00 Ojasaare Aiakohviku. Tõsi, põhiline tegevus toimub küll klubihoones, aga ilusa ilma korral on sobilik istuda või ringi liikuda aias.

Huvi pärast lõime lahti ENE, kus kohviku kohta kirjutatakse järgmist: 
“Kohvik. Toitlustusettevõte ja ajaviitekoht, kus juuakse kohvi ja muid kuumi või külmi jooke ning süüakse eelkõige pagari- ja kondiitritooteid. Paljudes kohvikutes võib kuulata instrumentaalansambli esituses meeleolumuusikat, mõnes kohvikus korraldatakse ka kirjandusõhtuid, mängitakse malet ja muid lauamänge. ….”

Lähtudes eelöeldust me suppi ja praadi ei paku, aga mõned söögid saavad soojad olema küll. Loomulikult on menüüs kohv, kakao ja morss.

Instrumentaalansamblit asendab Ojasaarel plaadimuusika vinüülidelt, mis on välja antud valdavalt eelmise sajandi kaheksakümnendate lõpus.

Malenupud paneme ilusti valmis ja lauamänguks on meie enda loodud põnev Ojasaare Golf.

Püüame anda kohvikule pisut nostalgia hõngu ja ühtlasi meenutada millistest oludest oleme jõudnud tänapäeva. Muutused on ikka väga suured. Piltlikult näitame muutusi Ojasaare näitel, pakkudes suurelt ekraanilt vaatamiseks ülevaadet fotodest, mis tehtud ajavahemikus 1991-2021.

Ootame kõiki kohvikumõnusid nautima, oma mälestusi rääkima ja rõõmsal meelel astuma teistkordselt vaba Eesti neljandasse aastakümnesse.

Lisa kommentaar

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu