Kaheteistkümnendal aprillil peetud esimesel kolmapäevakul osales üksteist mängijat. Mängiti punktimängu esimesel üheksal rajal. Tulemusi vaata siit.
Järgmisel kolmapäeval mängitakse punktimängu üheksal tagumisel rajal.
Lepiti kokku, et iga kuu viimasel kolmapäeval mängitakse Ojasaare rajamängu meistrivõitluste eelringi. Rajamängu juhendi riputame üles järgmiseks kolmapäevaks.
