Täna on järjekordne kena päev paljude omasuguste seas. On ju tore kui kohtad abivalmis ja vastutulelikke inimesi. Sel korral olid nendeks Hans ja Mart, kes tulid väljakule appi trimmeritöid tegema. Ei olnud see neil esimene kord oma abikätt pakkuda ja kindlasti ei jää ka viimaseks. Võtkem neist eeskuju ja elu saab veelgi parem.


