Väljak 04.04.2020

Hommikul on väljak kergelt kaetud öösel sadanud lumekruupidega. Päike juba taevas, temperatuur plussis ja kaua see valge vaibake vastu ei pea. Mängijatele meeldetuletuseks, et iga kord võib tasuta kaasa võtta ühe inimese, kes pole varem golfi proovinud. Kehtib endiselt nõue, et korraga maksimaalselt kaks inimest ühel rajal ja ka mistahes muul väljaku osal.

Tutvustame golfi läbi lauamängu

Golfiga saab nüüd tutvust teha ilma kodunt lahkumata. Selleks pakub huvitavat võimalust lauamäng Ojasaare golf, mis tutvustab golfi olemust, Ojasaare väljakut ja VirumaaSüdame turismipiirkonda.
Klassikaliselt täringute ja nuppudega mängitav lauamäng on täiesti unikaalne ja teist sellist terves maailmas olla ei saa. Senine tagasiside mängijatelt on olnud positiivne ja hasarti ning elevust tekitanud nagu päris golfki.
Mängu on võimalik osta Ojasaarel, GolfLife Shopis ja Golfikaubad.ee
Saadaval on mängud eesti, soome, saksa, inglise ja vene keeles.

Väljakul kehtivad täiendavad piirangud

Alates 25. märtsist tohib mängida ühel rajal korraga maksimaalselt kaks inimest. Mängijad peavad hoidma üksteisega distantsi vähemalt kaks meetrit. Harjutusväljakul võib harjutada ainult enda pallidega. Üle kahe inimese ei tohi korraga koos olla mistahes väljaku osas, olgu selleks siis parkla, registreerimiskoht, harjutusväljak, tiiala või mis iganes.
Meil kõigil on nüüd hea võimalus näidata golfi sisu, kus hoolitakse üksteisest, ollakse ausad ja lugupidavad kehtestatud reeglite osas, tagatakse ohutus ning nauditakse mängu vastavalt olukorra võimalustele.
Ikka tervelt ja tegusalt edasi!

Mängijad on mõistvad

Hea meel on näha, kuidas mängijad vastutustundlikult käituvad. Hoitakse distantsi, ei kätelda, lipp jääb auku. Osaliselt registreeritakse mängukord ja tasutakse elektrooniliselt. Tublid! Selliselt käitudes saame üheskoos üle nendest keerulistest aegadest, et juba peagi normaalset elu elama hakata.

Väljak 21.03.2020

Väljas on tavapärane märtsikuu ilm, kus öösel külmetab ja päeval soojendab. Arvestades eriolukorda, ei tee me sellel aastal piiranguid kergelt jääs väljakul mängimiseks. Seega väljak on avatud, aga teenindusruumid jätkuvalt suletud. Lisainfo saamiseks võib alati helistada 5027425

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu