Päev täis positiivseid elamusi

Sündmusterohkelt alanud juunikuu sai neljapäeval toreda jätku. Tubli kuus tundi toimetasid väljakul Luua Metsanduskooli maastikuehituse eriala õpilased ja nende juhendajad. Väga äge kamp! Kiire ja oskusliku tegutsemisega sai väljak jälle ilusamaks ja korrektsemaks. Meie jagasime kogemusi praktikas ettetulnu põhjal ja nemad õpitud teadmisi. Just nii saabki areneda. Tore on teha tööd inimestega, kel silm särab ja eriala meeldib. Hea meelega pakuks neile edaspidigi tööd ja praktikohta, kas siis väljakul või platsi omanikfirma OÜ Ojassaar põhitööl maastikuehitajana.
Tööpäeva lõpus oli hea meel tutvustada õppuritele golfimängu. Nii mõnigi lubas golfiga tõsisemad sidemed luua. Vinge!

Positiive päev Ojasaarel jätkus VIKO üldkoosolekuga. Ikka ja jälle sai kinnitust, et tegemist on väga ühtekuuluva ja teotahtelise seltskonnaga. Tore on selliseid inimesi võõrustada, kes panustavad koostöösse, tunnevad rõõmu teiste saavutuste üle ja aitavad kogu piirkonda arendada.

Päev lõppes neljapäevadele traditsiooniliselt piirkonna golfimängijate ühise võistlussarja osavõistlusega. Oli lahe.

Sellised päevad teevad elu ilusaks.

Eelolev nädalavahetus eeldab tulla tegus

Laupäeval 2. juunil algab kahepäevane võistlus Ojasaare Golf 2018. Võistluse formaat on mõeldud selline, et suur mängukogemus väga palju eeslist ei tohiks anda. Osavõistlused puttamise ja chipiradade näol annavad kõigile võimaluse edukaks esinemiseks. Tulemusest tähtsam on siiski uue kogemuse saamine.

Pühapäeval jätkame võistlust löögimänguga 18 rajal. Samasse aega on planeeritud ka Avatud väljakute päev. Loomulikult lööb Ojasaare üritusel kaasa ja toetab Eesti Golfi Liidu algatatud ettevõtmist. Kuna meie võistluskalender oli paika pandud juba talvel, siis kahjuks muudatusi teha polnud võimalik ja kaks üritust sattusid ühele päevale. Pole hullu. Anname endast parima, nagu tavatsevad sportlased öelda. Kindlasti ei saa me pakkuda Avatud väljakutel osalejatele täispaketti, mida muidu teeme, aga esimese arusaama golfist saavad kõik osavõtjad. Soovijad palun registreerige ennast kindlasti aadressil https://www.golf.ee/uritused/ ja tulge õigeaegselt kohale.

Kui kellelgi pole võimalik pühapäeval kohale tulla, siis teadku, et oleme jätkuvalt valmis kõigile soovijatele esimesi golfiteadmisi jagama terve suve jooksul. Tõsi siis küll juba väikese tasu eest.

Ojasaare Golf 2018 võistlusel võib osaleda ka ainult ühel päeval kui pole võimalik kahte päeva tihedasse elurütmi paigutada.

Oleme ootamas.

Tule omanäolisele võistlusele

2. ja 3. juunil toimub täiesti omapärane golfivõistlus Ojasaare Golf 2018. Võistluste formaat on välja mõeldud just selline, et pakkuda erinevat lähenemist golfile ja anda võimalusi vähem kogenenud mängijatele. Suurim osakaal on lähimängul, mis on teadagi golfis väga oluline. Vaata juhendit http://www.ojasaare.ee/wp-content/uploads/2018/05/Ojasaare-golf-2018.pdf ja kähku registreerima.

Kaugemalt tulija leiab infot samal ajal Virumaal toimuvate ürituste kohta järgnevatelt aadressidelt. Kasuta võimalust.

http://www.virumaasuda.ee/
http://eventoloco.com/laanevirumaakond/
http://mtupartnerid.eu/maaelufestival-somerul/

Neljapäevakute sari

Nagu mitmel varasemal aastal, jätkatakse Ojasaarel läbi hooaja kestva koosmängimise sarjaga. Sel hooajal mängitakse neljapäeviti algusega kell 18:00. Kogunema peaks vähemalt kümme minutit varem, et organiseerijatel oleks kergem stardigruppe ja infot jagada. Tegemist on küll võistlusega, millest tehakse hooaja lõpus kokkuvõte, aga olulisem on ikkagi mõnusas seltskonnas saadud kogemused erinevates mänguolukordades käitumise osas. Löö julgelt kaasa ja oled jälle positiivsete emotsioonide võrra rikkam. Neljapäevakute juhendit näeb siit

Talgulised olid tublid

Juba seitsmendat korda osalesime Teeme Ära talgupäeval. Viimasel kahel aastal on Ojasaare golfiväljaku kasutajad ise avaldanud soovi talgute korras mängutingimusi parandada. Hea meelega aitame neid, kel olemas soov tunda andmisrõõmu.

Kokku osales kümme tublit inimest, kelle abil paigaldasime prügikaste, istutasime puid ja valmistasime muru rajamiseks pindasid ette. Hea mõtte ja soodsama võimaluse saime Teeme Ära korraldajatelt kihelkonna värvide kasutamiseks, mille läbi sai uue välimuse Ojasaare varjualune.

Aitäh kõigile osalejatele!

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu