Avatud Väljakute Päev

Selle hooaja teine golfi demopäev ehk Avatud Väljakute Päev saab toimuma juba tuleval pühapäeval. Hea võimalus teha esimest tutvust selle võrratu mänguga. Uuri lisa / registreeri end Eesti Golfi Liidu lehelt SIIT.

Pühapäev kell 12.00 Ojasaarel

Aitame Annabeli!

Meediast ja muudest kanalitest on lähipäevil tulnud üleskuteid, et aidata väikest 3 kuu vanust Annabeli, kelle üliharuldase haiguse raviks kogutakse annetusi. Ravi on kallis, väga kallis. Annetusi on tehtud palju, samas palju on veel puudu.

Homse “Neljapäevakud 2019” sarja etapi osavõtt on tasuga, 5 eurot. Kõik kogutud raha Ojasaare Golfiklubi omalt poolt veel duubeldab ja annetame üheskoos Annabelile. Ootame rohket osavõttu. Formaat ja juhend nagu ikka võistlusete lehel.

Infot Annabeli loost saab SIIT

 

Ojasaare Golf 2019

Pikimate traditsioonidega võistlus Ojasaare Golf toimub juba tuleval laupäeval, 1. juunil. Võistus, mis toimub juba 11. korda, saab seekord olema ühepäevane. Võistlus on lustakas, ei jäta külmaks edasijõudnud tasemega golfarit, ega ka algajat. Juhendi ja osalejatega saab tutvuda siin.

Küsimuste ja registreerimise korral kontakteeru korraldajaga: klubi@ojasaare.ee

 

18. ja 19. mail ootame uusi külalisi

Eelolev nädalavahetus tõotab tulla põnev. Laupäeval ja pühapäeval lööme kaasa kahes koostööprojektis. Kahel päeval toimub Pealinnast Piirilinna, mille kohta saab vajalikku infot siit. Ojasaarel tutvustame sellel päeval golfi mängimist ja meie väljakut. Pühapäeval pakuvad kõik Eesti golfiväljakud tasuta võimalust golfiga esimest tutvust teha. Infot närb siit. Pühapäeval töötab kohvik, mille avab Pagarikoda OÜ. Kohvikus tasumine sularahas.

Naised Ojasaarel 2019

Emadepäeva puhul sai maha peetud traditsiooniline naisgolfarite võistlus “Naised Ojasaarel 2019”. Kohal oli 4 golfarit, kõik Ojasaare Golfiklubist. Mängiti erinevaid formaate: chip, putt ja lähimäng Pitch & Putt reeglite järgi. Päev oli ilus ja kõigil oli tore. Klubi tänab “Lill – Lillepood Rakveres” ilusate lillekimpude eest ja valitsevat klubi meistrit Vilmar Veevot korraldamise ja läbiviimise eest! Tulemused leitavad tulemuste lehel.

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu