Ilm lubab aastalõpus golfi mängida

Veelkord leiab kinnitust, et golfihooaeg saab Eestimaal olla tunduvalt pikem kui suusahooaeg. Temperatuur püsib veel plussis ja väljak peaaegu täiesti lumevaba. Kõik, kes soovivad ennast sportlikult värskes õhus pühadevahelisel ajal liigutada, on Ojasaarele golfi mängima oodatud. Tähistused puuduvad ja teenindushoone on suletud, aga see ei tohiks segada. Seltsimehed kiirustage, nagu kultusfilmis öeldakse. Mängu eest tasu ei küsita.

Ojasaare Golfiklubi on Eesti Golfi Liidu liige

Novembri lõpus saabus teade, et Ojasaare Golfiklubi on vastu võetud Eesti Golfi Liidu liikmeks. Tore uudis. Uue staatusega kaasnevad uued võimalused ja uued kohustused.

Oma tegevuste korraldamiseks on klubi moodustanud neli toimkonda ja määranud klubi tegevjuhi. Info toimkondade kohta leiad siit

Selle aasta võistlused on võisteldud

Viimane hooajaks planeeritud võistlus Isa Lapsega sai õnnelikult peetud. Kui võistluseelsel perioodisl sai iga päev ilmateadet vaadatud ja mõtiskletud, kas selline võistlusformaat ja sidumine idadepäevaga on üldse mõistlik, siis võistluste järgselt tundub, et kõik toimis. Näis, kuidas järgmisel aastal. Hooaja analüüs seisab alles ees. Kindel on see, et järgmisel aastal korraldab võistlusi Ojasaare Golfiklubi, mis annab võimaluse kalendrit paremini koostada ja võistlusi kvaliteetsemalt läbi viia. Juba praegu võib öelda, et lõppenud hooaeg oli senistest võistlushooaegadest konkurentsitult parim. Siit on hea veel hoogsamalt edasi minna.

Nüüd lõppenud võistlusest. Kokku oli vihmast isadepäeva eelset päeva tulnud nautima kaksteist osalejat. Suurima panuse andis Lembit, kes osales tütre ja kahe lapselapsega. Kuna üksinda oli raske kolmele kaaslasele paariliseks olla, kutsus ta appi sõber Vitali. Tuntud headuse ja koosseisus esines taaskord perekond Adul, kus pereisa Joel võistles ja võitis nii tütre kui ka pojaga. Noorim osaleja oli Kerdo, kes vapralt isa Lehoga mängides kõik kaheksateist rada ilusti vastu pidas. Täiesti uued nimed Ojasaare võistlustel olid Andres ja Tõnis Karl.

Tulemusi näeb siit

Aitäh kõigile osalejatele! Kohtume järgmisel hooajal.

Võistlus Isa Lapsega toimub 11. novembril

Praeguste prognooside kohaselt käesoleval aastal ilm hooaja viimasele võistlusele takistusi ei sea. Nagu ikka, lõpetame võistlushooaja isadepäevale eelneval laupäeval. Võistlusele ootame isasid oma lastega, vaatamata vanusest ja lapse soost. Kuigi juhendi järgi peab paariliseks olema enda või elukaaslase laps, pole meil midagi selle vastu kui osaleb vanaisa lapselapsega.

Juhendit vaata siit

Hooaeg läheneb lõpule

Käesoleva aasta Ojasaare võistluskalendri eelviimane võistlus oli Pitch & Putt 2017.  Osales 22 mängijat, kellest kohalike mängijate osakaal oli seninähtuist väikseim. Ei meenu ühtegi varasemat võistlust, kus kõik auhinnad rändasid mängijatele, kelle koduväljakuks pole Ojasaare. Võistlus ise kujunes põnevaks. Kui esikoha sai kindlalt Mihkel Lekk, kes tegi tulemuseks 55 ehk ühe üle par-i, siis teise ja kolmanda koha selgitamiseks oli vaja mängida neli korda lisarada, kus lõpuks kaotas Joel Adul Priit Jalastole. Naiste kuldmedal kuulub Malle Dulderile. Kõiki tulemusi näeb siit.
Peale võistlust toimus Ojasaare Golfiklubi lahtine koosolek, kus tegi sisuka ettekande Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn.

Ojasaarel jääb veel pidada võistlus Isa Lapsega, mis toimub 11. novembril. Loodame, et ei kordu eelmise aasta stsenaarium, kus ilmaolud sundisid võistluse ära jätma.

Tasapisi hakkab hooaeg läbi saama. Oma lõpuürituse on ära pidanud juba Kadrina EPT ja Sõmeru juurtega mängijad.

 

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu