Planeeritud võistlused on peetud

Traditsiooniliselt lõppes hooaeg võistlusega Isa Lapsega. Vahva on vaadata kui isad koos laste ja lastelastega sportlikult aega veedavad. Nii mõnigi laps oli golfiväljakul esimesi kordi. Tore kui on isa toetus kõrval. Nagu ikka, pöörame võistlusi korraldades pearõhu sellele, et osalejatel oleks üheskoos lahe olla. Võistlusmoment on muidugi ka ja kes tunneb tulemuste vastu huvi, siis neid näeb siit.

Võistlushooaja lõpetame isadepäeval

Traditsiooniliselt toimub Ojasaarel hooaja viimane võistlus isadepäevale eelneval laupäeval. Paaris mängivad isad oma laste või lastelastega. Mis saab olla veel parem kui sportlikult veedetud isadepäev. Ootame osalema. Juhendit näeb siit.

Ojasaare panustas oma osa EV 100 üritustesse

20. augustiks kavandatud ja olude sunnil edasi lükatud golfiüritus EV 100, toimus laupäeval 25. augustil. Välja oli kuulutatud võistlus ja võistlus ka toimus. Kuna põhieesmärk oli tähistada sportlikult saja aasta möödumist iseseisva Eesti sünnist ja kaasata inimesi, kes võistlemisest on seni eemal olnud, siis seekord medalisaajate nimesid eraldi välja ei too. Usume, et võitjad olid kõik, nii osavõtjad kui ka korraldajad.

 

Kolm päeva golfiga

Kaheksteistkümnendast kahekümnenda augustini on võimalus Ojasaarel võistelda maakonna meistrimedalitele ja tähistada taasiseseisvumispäeva lõbusa golfimänguga. Viimane viiakse läbi võistluse vormis, aga formaat on valitud selline, et määravaks saab parema paarilise tulemus. Üritus on mõeldud valdavalt selleks, et panustada EV 100 tähistamisse ja julgustada vähem kogenud mängijaid väljakule tulema. Samas on oskajatemal hea võimalus olla mentori rollis. Pärast võistlust istume koos ja peame pidupäeva.

Võistelejad saavad Ojasaarel EV 100 rinnamärgi

 

EV 100 puhul kingib Ojasaare väljak kõikidele mängijatele, kes käesoleval aastal esmakordselt meil võistlevad rinnamärgi, mida saab edukalt kasutada ka palli asukoha märkimiseks griinil. Kaunid märgid on valmistanud Email Pin OÜ.

Võistlusi on tulemas veel küll ja märkide varu on olemas. Võistluste kalendrit näeb siit.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu