Pitch ja Putt 2023 võistlusele registreerimine avatud

8. oktoobril toimub Pitch ja Putt võistlus, mis on ühtlasi ka eelviimaseks võistluseks aastal 2023. Juhendit näeb siit

Virumaa Golfiklubi meistrivõistlused said peetud

Esmakordselt Virumaa Golfiklubi nime all peetud võistlused toimusid 10. septembril. Väljaku soovil olid võistlused lahtised, et tulemust saaksid teha kõik, kes soovivad punkte koguda mitmekülgseima mängija edetabelisse. Sarja tulemusi näeb https://www.ojasaare.ee/?page_id=960

 

Oleme hooaja lõpuni avatud kõikidel päevadel

Nagu varem lubasime,  avasime sügisel väljaku täies mahus. Alates 9. septembrist saab meid külastada kõikidel päevadel. Kõik rajad on kasutuses oma maksimaalses pikkuses. 

Uus HIO Ojasaarel

3. septembril toimunud võistlusel Ojasaare Golf 2023 lõi Tarvi Pürn lühiradade mängus 4. rajal palli esimese löögiga auku. Ojasaare kohta täiesti reeglipärane HIO.

 

Võistlus ise kulges lahedas seltskonnas ja on rõõm tõdeda, et oli ka uusi tulijaid. Võib öelda, et puhta töö tegi Günther, kes võitis neljast osavõistlusest kolm ja oli parim ka kokkuvõttes. Puttamise võitis Urmas, kes lühiradade ümbermängimisel pidi leppima teise kohaga. Parima naise auhind läks üpriski traditsiooniliselt Tiinale.

Hooaja lõpuni on jäänud pisut alla kahe kuu

Hooaja viimase võistluse ajaks on planeeritud 22. oktoober. Peale lõpuvõistlust korraldame klubihoones koosviibimise, kus teeme kokkuvõtte hooajast ja tegevusest Ojasaarel tervikuna. Välja jagame karikad hooaja parimatele neljapäevakute, võistluste ja koondtulemuse põhjal. Senist seisu edetabelite osas saab vaadata siit. Nagu näha, on võimalusi karikad enda valdusese saada paljudel. Neljapäevakuid on tulemas veel kaks ja millist formaati mängime, paneme kodulehele üles õige pea. Võistlusi on tulemas veel lausa viis. Lisaks on pooleli rajamäng ja seega võimalus koondarvestusse punkte koguda rohkesti.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu