Pitch & Putt oli võimas!

Lähimängu võistlus Pitch & Putt oli see aasta jällegi väga võimas. Võisteldi viies erines klassis ja kokku oli kohal 38! mängijat. Ilm oli ilus sügisene, vihma ja tuult õnneks kimbutamas polnud. See aastane väljaku asetus oli paljude arust läbi aegade parim ja väga väljakutsuv. Külmaks ei jätnud kohe kindlasti mitte kedagi.

Mehed harrastajad klassis oli kohal 14 mängumeest. Kolm parimat olid seekord: Marek Tank (+7), Madis Spiegel (+8) ja Kaarel Einpalu (+11).

Mehed seenior klassis oli võistlustules 10 vaprat. Tulemused olid võimsad ja tasavägised. Seekordne esikolmik oli selline: Veljo Haube (+3), Tarmo Lood (+9) ja Vitali Dimitrijev (+10).

 

Naised seenior klassis oli lahingus 5 golfarit. Seekordsed parimad olid: Tiina Kompus (+11), Viivika Nõmberg (+18) ja Anne Linnamägi (+21).

Naisi oli seekord täpselt kolm. Paremus järjestus oli järgmine: Merle Aun (+9), Anne Nõmmik (+15) ja Aljona Kallaste (+19).

Meeste eliit klassis oli osalisi 6. Kui esimesed 2 kohta olid kohe selged, siis kolmandat kohta oli vaja ümbermängida. Parimad olid: Siim Valdlo (+2), Üllar Aun (+5) ja Tarvi Pürn (+6).

Erivõistluse, kes tabab enim griine (GIR) parim oli Taavi Viirpalu (10 GIR-i)!

Täname kõik osalisi, täname Jaani super väljaku eest, täname Vennot väga laheda Pitch&Putt asetuse eest ja loomulikult täname sponsoreid:

Veigo Gutmann ja Hansaviimistlus.ee, Antaares AS ja Vinni vald.

Suur tulemustabel nähtav SIIT

Järgmine võitlus Ojasaarel on Kadrina EPT lõpulöök, 23 oktoober.

 

 

Oktoobrikuu

Aastad pole vennad, aga tavaliselt saab oktoobris lahedasti golfi mängida. Hooldusega on kindlasti lihtsam, sest intensiivset murukasvu enam pole ja  seetõttu on avatud kõik rajad täispikkuses. Võimalik, et piiranguid hakkab seadma loodus külmade ilmade, vihma ja loomade kahjustuste näol. Viimase on sellel aastal eriti aktiivsed olnud ja suured murualad tuksi keeranud. Esmakordselt on ka üks griin segi pööratud.
Tulekul on veel kaks võistlust. 9. aktoobril Ojasaare Pitch ja Putt ning 23. oktoobril Kadrina EPT hooaja lõpuvõistlus.
Väljak jääb igal päeval avatuks. Mängukorra hinnaks 15 eurot. Oleme valmis müüma ka kuu mänguõigust kui soovijaid peaks leiduma. Hind endiselt 5o eurot.

Pitch x Putt

Lähimängu võistlus Pitch x Putt tuleb taas. Uuri lisa Juhendist ja pane end kirja SIIT.

September 2021

Septembri plaanide tegemiseks on endiselt palju selgusetut, aga on ka konkreetseid teadmisi.

Kettagolfis toimuvad võistlused 4. ja 12. septembril. Vahepealsetel aegadel on kettagolfi väljak kõigile harjutamiseks avatud. Ala populaarsust arvestades võib septembri alguses Ojasaarel minna golfi mängimine suhteliselt keeruliseks. Vabamat aega on kergem leida tööpäevadel kella neljateistkümneni.

Mis saab golfist. Hoiame väljaku nii avatuna kui suudame, aga arvestama peaks vast lühemate radadega. 19. septembril toimuv võistlus Ojasaare Golf on orienteerutud lähimängule ja täpsusele ning seetõttu võib iga mängija otsida endale väljakul sobivaima harjutamise võimaluse. 
Kõik rajad oma õiges pikkuses avame 21. septembriks, mil toimub broneeritud üritus.

Kuu mänguõigust ei müü, aga langetame septembris mängukorra hinna kümnele eurole.

21. augustil avame kodukohviku

Osaleme Vinni valla kodukohvikute päeval ja avame 21. augustil kell 11.00 Ojasaare Aiakohviku. Tõsi, põhiline tegevus toimub küll klubihoones, aga ilusa ilma korral on sobilik istuda või ringi liikuda aias.

Huvi pärast lõime lahti ENE, kus kohviku kohta kirjutatakse järgmist: 
“Kohvik. Toitlustusettevõte ja ajaviitekoht, kus juuakse kohvi ja muid kuumi või külmi jooke ning süüakse eelkõige pagari- ja kondiitritooteid. Paljudes kohvikutes võib kuulata instrumentaalansambli esituses meeleolumuusikat, mõnes kohvikus korraldatakse ka kirjandusõhtuid, mängitakse malet ja muid lauamänge. ….”

Lähtudes eelöeldust me suppi ja praadi ei paku, aga mõned söögid saavad soojad olema küll. Loomulikult on menüüs kohv, kakao ja morss.

Instrumentaalansamblit asendab Ojasaarel plaadimuusika vinüülidelt, mis on välja antud valdavalt eelmise sajandi kaheksakümnendate lõpus.

Malenupud paneme ilusti valmis ja lauamänguks on meie enda loodud põnev Ojasaare Golf.

Püüame anda kohvikule pisut nostalgia hõngu ja ühtlasi meenutada millistest oludest oleme jõudnud tänapäeva. Muutused on ikka väga suured. Piltlikult näitame muutusi Ojasaare näitel, pakkudes suurelt ekraanilt vaatamiseks ülevaadet fotodest, mis tehtud ajavahemikus 1991-2021.

Ootame kõiki kohvikumõnusid nautima, oma mälestusi rääkima ja rõõmsal meelel astuma teistkordselt vaba Eesti neljandasse aastakümnesse.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu