Sünnipäev peeti Tankilahingu nime all

22. aprillil tähistati Ojasaarel sel hooajal esimest korda sünnipäeva golfi mängides. Marek, kes küll ise vigastuse tõttu kaasa mängida ei saanud, korraldas oma ümmarguse tähtpäeva meeldejäävamaks tegemiseks golfivõistluse. Kavas olnud golfi tutvustus jäi ilmselt tegemata pikemat aega kestnud halbade ilmaolude tõttu. Võistluspäeval oli kevad armuline ja ilm igati sobilik. Tulemusi näeb siit

Järgmine võimalus võistelda on kolmapäeval 26. aprillil, mil alustatakse Ojasaare meistrivõistlustega rajamängus. Juhendit näeb siit

Ootame 6. mail talgulisi Ojasaarele

Alates 2011. aastast oleme korraldanud Teeme Ära raames Ojasaarel viis talgut. Ära on tehtud palju töid, mida oleks ainult oma jõududega väga aeganõudev ja tüütu teha olnud. Ainsaks erandiks oli aasta 2016, kui talguid ei korraldanud. Käesoleval aastal tuli initsiatiiv mängijate endi poolt ühiselt golfiväljaku mängutingimusi parandada. Mõeldud tehtud. 6. mail kell 10:00 ootame abilisi Ojasaarele. Kavas on tasandada väljakut, korjata kive ning kände ja teha üht koma teist veel, vastavalt sellele kui palju osalejaid kokku tuleb. Pakume suppi, suupisteid ja golfimängu. Registreerimine talgutele toimub siin.

Tule kohale, võta hea tuju kaasa ja tunne andmisrõõmu.

Teine golfikolmapäev toimus lumest hoolimata

Kuigi enamus griine ja suur osa väljakust olid osaliselt lume all, sai 19. aprillil kolmapäevak peetud. Natuke lumelabidaga tööd ja kaks griini olid täiesti mängitavad. Lähimängus võistles üheksa meest ja üks naine. Tulemusi näeb siit.

19. aprilli kolmapäevakul on kavas chippamine ja puttamine.

Lumi sulab väga visalt ja seetõttu otsustati kolmapäeval võistelda lähimängus. Kasutatakse kahte griini, kus ühel chipatakse ja teisel putatakse. Paras eelmäng võistlusele Ojasaare golf 2017, kus on üks osa võistlusest samasugune.

Hea võimalus harjutada lähimängu. Nagu ütlevad klassikud, et avalöögiga teenitakse aplausi, aga lähimänguga raha

.IMG_20170418_153750

Lumi tuli maha ja valgeks läks maa.

13. aprillil maha sadanud lumi püsib vapralt väljakul ja kui ilmaprognoos paika peab, siis lähipäevil mängulootust pole. Kui olukord muutub, anname teada.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Viru- Kabala, Aarla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu