Kaks nädalat on sisustatud discgolfiga

7. augustist 21. augustini on Ojasaare avatud ainult discgolfi mängijatele. Tulemas on kaks suuremat võistlust.

13. augustil selgitavad Ida ja Lääne-Virumaa omavahel välja kumb maakond on discgolfis tugevam. Samuti selguvad individuaalsed parimad ehk Virumaa meistrid. Kokku tervelt viies erines divisjonis. Juhendit näeb siit.

21. augustil toimuvast Ojasaare Open by Wienerberger võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Juhendit näeb siit. Võistluste vahelisel alal on unikaalne väljak avatud kõikidele soovijatele. Raja kaarti näeb siit ja tingimusi mängimiseks siit.
Suvi ja puhkuste aeg kestab, päevad on pikad ja võimalus on tulla Ojasaarele kaugelt ja lähedalt. Sellist võimalust pakutakse ainult kord aastas ja ainult kahel nädalal. 
Ojasaare on üks osa Virumaa Südamest, mille pakutavaid teenuseid näeb siit.

Ojasaare Golfiklubil uued meistrid.

Pühapäeval 31 juuli selgitati välja see-aastased Ojasaare Golfiklubi parimad. Mängiti 18 rada löögimängu Jõelähtmel, EGCC-s Sea Course väljakul. Oli väga ilus ilm, golfi mängimiseks väga lust. Kohal oli kokku 19 klubiliiget.
Parimad olid seekord:
Mehed – Siim Valdlo
Naised – Tiina Kompus
Seeniorid – Joel Adul
Täpsemad tulemused leiad SIIT
Pärast mänguringi tehti golfirestoranis Da Vinci pidulik autasustamine ja vana hea muljetamine. Võistluse peakorraldaja Marek Tank oli ise ka väga rahul ja tänab omalt poolt kõiki kohale tulnud klubiliikmeid. Samuti täname kogu klubi poolt Estonian Golf and Country Clubi meid võõrustamast!

Palju õnne parimatele!

Suvi on puhkuste aeg

Nagu lubatud, siis juulis ja augustis väljakut tavakasutamiseks ei ava. Anname murule, masinatele ja endale puhkust. Siiski oleme valmis vastu võtma gruppe, kes soovivad oma üritusi Ojasaarel korraldada. 

Juunikuu lahtiolekust

Juunikuud alustame kahel esimesel nädalal tavapäraselt ainult Pitch ja Putt väljakuna, olles avatud reedest pühapäevani.
17. ja 18. juunil toimub võistlus Öögolf, millest täpsemalt siin .

Öögolfiks võtame kasutusele tavapärased rajad rajad, tehes siiski mõned olulised muudatused. Infot radade kohta leiab siit. 

Öögolfi rajad jäävad avatuks kuni 26. juunini, mil oleme avatud iga päev.

Juunikuuks müüme ka kuu mänguõigust hinnaga 50 eurot.

Etteruttavalt anname teada, et juulikuus oleme avatud ainult broneeritud koosviibimisteks nagu koolitused, pere- ja firmaüritused.

Kolmekepi golf ehk Pitch and Putt

Küllap on paljudele golfimängijatelegi teadmata, et Pitch and Putt on täiesti iseseisev spordiala rahvusvahelise organisatsiooni, väljakute, reeglite ja võistlustega. FIPPA kodulehega saab tutvuda siin ja ingliskeelsete reeglitega siin. 

Teadaolevalt Eestis avalikus kasutuses Pitch and Putt väljakuid ei ole. Katsume selle tühimiku käesoleval aastal täita ja oleme Ojasaarel suveperioodil avatud ainult kolme kepi väljakuna. Usume, et lühematel radadel on mitmeid eeliseid ja võimalusi, mis võiksid huvi pakkuda nii alustajale kui ka kogenumale mängijale.

Oleme igal aastal korraldanud ühe Pitch ja Putt võistluse ja kui on huvilisi korraldamaks ja osalemaks, siis väljaku poolt oleme alati koostööks valmis.

Veidike formaadi reeglitest:

  1. Kaheksateistkümne raja kogupikkus ei tohi ületada 1200 meetrit
  2. Pikim rada võib olla kuni 90 meetrit
  3. Kõikidele mängijatele on ühesugused tiialad
  4. Avalöögil peab kasutama tiid.
  5. Kasutada võib kolme keppi, millest üks peab olema putter

Praegu on Ojasaarel üleval väljak, mille radade kogupikkseks 1159 meetrit, pikim rada 89 ja lühim rada 33 meetrit. Meie väljak võimaldab erinevaid griine kasutades väga palju erinevaid radasid luua, mida ka hooaja jooksul tegema hakkame.

Loodame, et huvilisi on, mängijaid käib ja seeläbi jätkub huvi ning võimalust Ojasaarel golfimängimisega tegeleda. 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu