Ojasaare infokirjad hakkavad ilmuma kord kuus

Ojasaare tegemiste paremaks kajastamiseks hakkame välja andam infokirja, mis kajastab eeloleva kuu sündmusi. Ojasaare igakuine infokiri on loetav kodulehel siin . Kes soovib infot otse postkasti, palume lisada oma e-posti aadress siin

Harjutusväljaku kasutamisel uued ajad

Alates 1. juunist saab harjutusväljakut kasutada järgmistel kellaaegadel:

E,T,N,R 9:00 kuni 19:00

K 9:00 kuni 18:00

L,P 8:00 kuni 11:00

Tasuta golfipäev pühapäeval 4 juunil

Eesti Golfi Liit korraldab 4. juunil kõikidel Eesti väljakutel tasuta golfipäeva. Üritus on mõeldud neile, kes varem pole golfiga tutvust teinud. Meelsasti aitab Ojasaare ettevõtmisele kaasa ja avab huvilistele väljaku kell 11:00. Lõpetame tutvustuse kell 15:00. Huvilistel on vajalik kindlasti registreerida ennast aadressil http://www.golf.ee/huvilised/avatud-valjakute-paev/.

Ojasaare mängijatel palume arvestada, et pühapäeval on väljakul tavapärasemast rohkem inimesi ja tuleksid mängima hommikul või õhtul. Samas ootame kogenud mängijaid avatud väljakute päevale mentoriks, et aidata golfiga tutvujatel päev meeldejäävaks teha. Ootame rohket osavõttu.

Naiste Golfipäevast

Kindla plaaniga mai keskele emadepäevaks planeeritud Naiste Golfipäev on selleks korraks tehtud. Planeeritud lilleilu pakkumine jäi kahjuks ära. Kui tavapäraselt on mai keskpaik kõige ilusam aeg Ojasaarel, siis sel aastal valitsevate külmade ilmade tõttu ei ole veel rohelust, ega värvikirevust. Ilmselt ka jaheda ilma tõttu polnud osavõtt rohkearvuline. Samuti ei toonud ükski laps emadepäeva puhul oma ema golfiga tutvuma. Vaatamata kõigele suutsime seitse naist väljakule saata, olgugi, et registreerinuid oli ainult neli. Lahkelt olid nõus rajale minema tööle tulnud ajakirjanik ja kohvikupidaja. Kaks ühes, nagu nad ise ütlesid. Kahjuks oli mängijaid paaritu arv ja üks tubli naine pidi startima väljaspool arvestust meessoost partneriga. Auhinnad kolmele paremale paarile valmistas OÜ Hõbeniit.
Ojasaare korraldajad ennast vähesest osavõtjate arvust heidutada ei lase ja pingutavad edasi. Järgmine võimalus võistlemiseks on juba eeloleval kolmapäeval ja 27. ning 28. mail Ojasaare Golf 2017-l.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Viru- Kabala, Aarla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu