Punktimängu võitis Venno Jaakma

Laupäev 29 oktoober korraldas Ojasaare Golfiklubi võistluse nimega Lõpulöök 2022. Juba mitme aastase traditsiooniga võistlus oli seekord veidi erinev, kuna parim selgus punktimängu tulemusena. Ilm oli väga oktoobrine: kraad oli mõnusalt soe, tuul puhus mõõdukalt ja sadas vihma. Kohale tulnud 11. golfarile see probleeme ei tekitanud.

Parimaks krooniti Venno Jaakma, kelle löödud 67 lööki tõid talle tervelt 41 punkti! Teiseks tuli Andres Möldre ja kolmanda koha võitis endale Siim Valdlo. Esikuuiku lõpetasid Tiit Sermann, Raido Palmar ja Urmas Koppel. Täpsed tulemused leitavad SIIT

Loomulikult mängiti maha ka legendaarsed lisavõistlused. Lähim lipule toimus rajal 7. Igal golfaril oli kaks lööki. Parima tulemuse autoriks oli Siim Valdlo. Ametlikult märgiti võidutulemuseks “mõni meeter” lipust.

Pikima draivi võitis seekord Rait Karus. Tema parimaks mõõdeti 226 meetrit.

Ojasaare Golfiklubi edastab oma tänusõnad Revin Grupp OÜ-le, kes oli võistlusel suursponsoriks.

PS: vahepeal on valmis saanud võistluse: Škoda Rakvere esitleb: Pitch & Putt pildi galerii. See on leitav SIIT

Lõpulöök tulekul

Võistlus hooaja viimane mõõduvõtt leiab aset 29 oktoober. Mängitakse 18 rada stablefordi ehk HCPI punktimängu. Täpsemad juhised kirjas SIIN.

Võistlust korraldab Ojasaare Golfiklubi. Võistluse sponsoriks on Revin Grupp.

Lähimängu võistlusel 35 golfarit!

Škoda Rakvere esitleb: Pitch & Putt oli väga edukas. Kohal oli 35 golfarit neljast erinevast klubist. Ilm oli ka täitsa ilus sügisene. Vihma, kui sellist õnneks ei saanud.

Tulemused oli samuti ilusad. Kokku löödi suurepärased 33 birdiet. Parima tulemuse 56 lööki ehk +2 mängis välja Mees Seeniorite võitja Tiit Sermann Ojasaare Golfiklubist. Parima naismängija skoori tegi Rae Golfiklubi esindav Viivika Nõmberg, kes lõi suurepärased 58 lööki, ehk +4! Kõik täpsed tulemused ja statistika ja muud leiab SIIT

Korraldustiim tänab kõiki mängijaid, kes kohale tulid. Suurepärane! Ja kõiki toetajaid: Purtse Brewery, Vinni vald ja nimisponsor Škoda Rakvere!

Järgmine võistlus juba 29 oktoober – Lõpulöök. Juhend ja muu info leitav SIIT

Pildigalerii leiab SIIT

Pitch X Putt ´22

On kätte jõudnud oktoober ja nagu Ojasaare sõbra teavad, siis oktoober on lähimängu kuu!

Škoda Rakvere esitleb: Pitch X Putt võistlus saab toimuma pühapäeval, 16 oktoober. Kohti võistlusele on 40. Võistlusklasse on kokku 6. Tutvu juhendiga SIIN

Maakonna meistrid on selgunud

2022. aasta Lääne-Virumaa meistrivõistlused golfi löögimängus lõppesid pühapäeval 25. septembril Ojasaarel. Nagu ikka, said parimad kaela ilusad medalid ja seekord ka diplomid. Kinnitust leidis fakt, et esimese päeva edu ei pruugi veel tagada kokkuvõttes võitu ja ka see, et teisel päeval on võimalik eelnev kaotus tasa teha. Samuti tuli tõdeda, et parima tulemuse tegemiseks on vaja mängida 65 löögi kanti, mis teeb seitse lööki üle väljaku pari. Tore oleks kui keegi mängiks võistlustel välja ka  Ojasaare väljaku pariks olevad 58 lööki. Seni keegi sellise tulemuseni pole jõudnud. Ehk juhtub see tulevikus, sest mängijatel tundub olema soov ka järgmisel aastal võistlus korraldada. Püüame omalt poolt kaasa aidata.
Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid. Väljak jääb avatuks seni kuni ilmad lubavad, astuge läbi.

Võistluse tulemusi näeb siit

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu