Teenindushoone saali osa oli käesoleva aasta alguses veel lõpuni välja ehitamata ja seetõttu külastajate vastuvõtt raskendatud. Märtsis paigaldasime vahelae, aprillis valgustuse ja soetasine soojakiirgurid. Ostetud sai lauanõud ning esimeseks ürituseks külalised kutsutud. Toredad inimesed, Kukerpillide hea tantsumuusika ning üdini positiivsed esinejad Kihnust aitasid õhtu meeldejäävaks muuta. Suur tänu kõigile.
Korralduse poolt saime paremini teada meie kitsaskohad, mida kohe likvideerima hakata.
Julgelt võime edaspidi välja pakkuda ruumi seminarideks, koolituseks ja koosviibimisteks. Kuna on tegemist spordiplatsi teenindushoonega, siis eeldame, et ruumi kasutusele eelneb tegevus väljakul.





