Talvest kevadesse üleminekut on hea ära kasutada väljaku parandustöödeks. Käesoleval kevadel likvideerisime seitsmenda avalöögiala juures olnud lepiku, parandame parkla juures oleva nõlva ning teeme väiksemaid pinnasetöid.
Mängimiseks veel väljakut avada ei saa, kuna griinid on väga pehmed.



