Mängijad, kes sagedamini Ojasaare golfiväljakut kasutavad, on otsustanud neljapäeviti koos mängima hakata. Korraldatakse omavahelisi mõõduvõtmisi erinevatel mänguviisidel. Esimest korda koguneti 27. juunil ja mänguvormiks oli Texas Scramble. Järgmisel neljapäeval on kavas Florida Scramble – Kõik võistkonna liikmed teevad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. See kelle löök valitakse, jätab järgmise löögi vahele. Seejärel sooritavad ülejäänud liikmed teise löögi ning valivad jällegi välja parima palli.
Oodatud on kõik asjast huvitatud. Külastajad, kes ei hooli sellisest ettevõtmisest, võiksid mängimiseks kasutada mingit muud aega.
Loodame, et see ettevõtmine aitab ellu kutsuda ka kavandatud Ojasaare meistrivõistlused rajamängus.



