Ojasaare Retropäevad uutes oludes.

 

Elu seab meie ette pidevalt uusi väljakutseid. Oleme ajas, kus midagi pikalt ette planeerida on äärmiselt keeruline. Kavandatud Ojasaare Retropäevad on saanud mõjutatud pandeemiast, sihilikult ühiskonda pingestavatest tegevustest ja regulaarselt avaldatavatest erakondade reitingutabelitest. Veel mõni nädal tagasi ei teadnud, mida tohib teha ja mida mitte. Veel mõni aeg tagasi ei teadnud kui suure pinge all inimesed töötavad, olles seejuures läbipõlemise äärel. Veel mõni aeg tagasi lootsime poliitikute julgematele otsustele. See kõik oli mõni aeg tagasi. Täna oleme seisus, kus tuleb teha uusi otsuseid, võttes aluseks selle informatsiooni, mida praegu kasutada saame.

Algselt kavandatud Eesti esimese väljakuga seonduvad tegevused tuleb kõrvale jätta.
Inimlikel põhjustel on küsimärgi alla sattunud Golf ümber Eesti mänguringi avamine.

Keskendume seekord hoopis Eesti taasiseseisvumise kolmekümnendale aastapäevale. Vaatame tagasi kust me tuleme ja kuhu oleme jõudnud.
Praegune aeg on sobilik Eestis ringi liikumiseks ja uute paikade avastamiseks. On Ojasaaregi paljude jaoks avastamata paik. Seda nii golfimängijatele, tennisistidele kui ka paljudele teistele Eesti inimestele. Ojasaare ootab avastajaid. Hakkame regulaarselt sellel lehel andma vihjeid kuhu tulla, millist teed pidi tulla ja mida vaadata.

Retropäevade raames planeerime endiselt üritusi kolmeks päevaks. Püüame luua keskkonda, kus inimene saab ennast tunda vabalt, nautides loodust ja rahu, saada rõõmu pakutavast ja leides ise endale meelepärast tegevust.

Kõikidel päevadel saab mängida golfi ja tennist, proovida kätt unustuse hõlma jäänud murumängudel.
Töötavad puhvetid, avatud on piknikualad, saab külastada lilleaeda, lasta päevapiltnikul ennast jäädvustada.

Keskseks sündmuseks on laupäeval 10. juulil toimuv etendus Agulihärrad

Oleme endiselt optimistlikud ja ootame rohket osavõttu ja ilusat ilma.

Ojasaarel näeme!

Lisa kommentaar

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu