Kuu arhiiv: mai 2023

Teatrietendus toimub 17. juunil

Juba kolmandat korda saab Ojasaarel teatrietendust nautida. Sellel aastal toimub üritus tavapärasest kuu aega varem ja ka algusaeg on tund varem tavalisest. Külla tuleb Margus Tabor oma lugudega, mis Hiiumaal etendus mitmel aastal Mamma lugude nime all. Väga lõbus ja heatahtlik jutuvestmine. Oleme ise näinud ja julgeme soovitada. Piletid müügil Ojasaarel 5050613 ja Piletilevis .

Oleme etenduse päeva hommikusele poolele planeerinud segapaaride võistluse, et kaugemalt tulijaile oleks üks tee ja mitu asja.

13. ja 14. mail oleme avatud kõigile

Jõudsime nüüd selle aasta ajajärku, kus pakume kasutamiseks PAR 3 väljakut, mis jääb üles kuni sügiseni. Ilmselt teeme suve jooksul mõningaid radade muudatusi, aga eks aeg näitab. Praeguse variandi puhul kattuvad neli rada seni kasutusel olnud radadega, aga viiel rajal on tiiala asukohta oluliselt muudetud. Kokku on mänguringi pikkus koos üleminekutega otsejoones pisut üle 2 kilomeetri. 
Kuna ilm on väga ilus ja väljak meie olusid arvestades küllaltki korras, siis otsustasime 13. ja 14 mail pakkuda nänguvõimalust kõigile soovijatele. Kas edaspidi suve jooksul sama suudame teha, ei julge lubada, aga gruppide tellimisi ürituste korraldamiseks võtame vastu kogu hooaja vältel. Muidugi on meil ka regulaarsed mängupäevad, mida näeb siit.

Radade pikkused.

  1. 104 m
  2. 113 m
  3. 106 m
  4. 181 m
  5. 96 m
  6. 168 m
  7. 188 m
  8. 122 m
  9. 143 m

PAR 3 väljak näeb välja selline.

Maikuu mängupäevad

Maikuusse on planeeritud kaks mängupäeva. Mõlemal korral on tegemist traditsioonilisest golfist erinevate lähenemistega. Püüame ära kasutada Ojasaare erinevaid võimalusi ja mingil määral on isegi tegemist  tagasipöördumisega meie algusaastatesse, kus rajad kulgesid ristirästi.
11. mail pakume mängimiseks üheksat spetsiaalselt selleks päevaks üles pandud rada, millest esimene on PAR5 ja teised kõik PAR 4. Radade kogupikkus on 2420 meetrit. Golfi mõistes peaks vist olema tegemist cross country formaadiga. Radade asetust võib näha alloleval pildi. Kes soovib, võib harjutama tulla.

25. mail kasutame jällegi Ojasaare omapära, kus ühelt tiialalt saab sooritada avalööki mitmele griinile. Nii teemegi rajad, mis algavad mõnest tiialast ja lõppevad erinevatel griinidel. Iga mängija mängib kahe palliga ja arvesse lähevad kõik löögid. Kas varem on kusagil niimoodi mängitud, ei tea, aga meil on selleine formaat kasutusel küll esimest korda.

Mõlemal mängupäeval saab alustada kella viiest poole seitsmeni õhtul. Kuna tegemist on ebatavalise liikumisega väljakul, siis on soovitavgi korraga mitte startida.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu