Kuu arhiiv: september 2022

Maakonna meistrid on selgunud

2022. aasta Lääne-Virumaa meistrivõistlused golfi löögimängus lõppesid pühapäeval 25. septembril Ojasaarel. Nagu ikka, said parimad kaela ilusad medalid ja seekord ka diplomid. Kinnitust leidis fakt, et esimese päeva edu ei pruugi veel tagada kokkuvõttes võitu ja ka see, et teisel päeval on võimalik eelnev kaotus tasa teha. Samuti tuli tõdeda, et parima tulemuse tegemiseks on vaja mängida 65 löögi kanti, mis teeb seitse lööki üle väljaku pari. Tore oleks kui keegi mängiks võistlustel välja ka  Ojasaare väljaku pariks olevad 58 lööki. Seni keegi sellise tulemuseni pole jõudnud. Ehk juhtub see tulevikus, sest mängijatel tundub olema soov ka järgmisel aastal võistlus korraldada. Püüame omalt poolt kaasa aidata.
Täname kõiki osalejaid ja korraldajaid. Väljak jääb avatuks seni kuni ilmad lubavad, astuge läbi.

Võistluse tulemusi näeb siit

Lääne-Virumaa meistrivõistluste esimene päev

Maakonna meistrivõistlusete esimene päev on edukalt läbi saanud ja teine päev tõotab tulla põnev, sest tulemused on küllaltki ühtlased ja häid väljavaateid medalile jõudmiseks on paljudel. Tulemusi näeb siit.

Osavõtjate arv ja vanuseline koosseis peegeldab küllaltki hästi golfi olukorda maakonnas. Kokku võistles üheksateist mängijat, kellest ainult üks oli naiste põhiklassist, üksteist olid seeniorid, neist omakorda meesseeniore seitse ja naisseeniore neli. Ilmselge tõestus, et noori golfimängijaid peale ei kasva. Nii lihtsalt on ja sellega tuleb leppida.

 

Meistrivõistlused tulekul

XII Lääne-Virumaa meistrivõistlused löögimängus kohe varsti tulemas. Kogu info leitav juhendist.

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu