27. augustil avame väljaku täies mahus

Kaks kuud kestnud paus, mil võtsime vastu ainult korraldatud üritusi, saab 27. augustil läbi. Valitud otsus peatada tule ja mängi võimalus, osutus õigeks ja sellest lähtume ka tulevikus. Suure tõenäosusega jääbki tuleval aastal Ojasaare külastamiseks võimalus ainult gruppidele eelneva broneerimisega. Igapäevaselt väljakut lahti hoida ei võimalda meie võimalused ja pole ka vajadust. Täpsemad otsused tulevad muidugi alles kevadel ja seniks püüame selle hooaja edukalt lõpetada.
Seega 27. augustil avame väljaku täies mahus kõikidele mängijatele. Avatuks jääme kõikidel päevadel ja seda seni kuni ilmad lubavad. Kel veel soovi Ojasaare väljakut avastada või uuesti proovida, siis tasuks juhust kasutada, järgnevatel aastatel ei pruugi sellist võimalust enam tulla. 

Kaks nädalat on sisustatud discgolfiga

7. augustist 21. augustini on Ojasaare avatud ainult discgolfi mängijatele. Tulemas on kaks suuremat võistlust.

13. augustil selgitavad Ida ja Lääne-Virumaa omavahel välja kumb maakond on discgolfis tugevam. Samuti selguvad individuaalsed parimad ehk Virumaa meistrid. Kokku tervelt viies erines divisjonis. Juhendit näeb siit.

21. augustil toimuvast Ojasaare Open by Wienerberger võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Juhendit näeb siit. Võistluste vahelisel alal on unikaalne väljak avatud kõikidele soovijatele. Raja kaarti näeb siit ja tingimusi mängimiseks siit.
Suvi ja puhkuste aeg kestab, päevad on pikad ja võimalus on tulla Ojasaarele kaugelt ja lähedalt. Sellist võimalust pakutakse ainult kord aastas ja ainult kahel nädalal. 
Ojasaare on üks osa Virumaa Südamest, mille pakutavaid teenuseid näeb siit.