Juunikuu lahtiolekust

Juunikuud alustame kahel esimesel nädalal tavapäraselt ainult Pitch ja Putt väljakuna, olles avatud reedest pühapäevani.
17. ja 18. juunil toimub võistlus Öögolf, millest täpsemalt siin .

Öögolfiks võtame kasutusele tavapärased rajad rajad, tehes siiski mõned olulised muudatused. Infot radade kohta leiab siit. 

Öögolfi rajad jäävad avatuks kuni 26. juunini, mil oleme avatud iga päev.

Juunikuuks müüme ka kuu mänguõigust hinnaga 50 eurot.

Etteruttavalt anname teada, et juulikuus oleme avatud ainult broneeritud koosviibimisteks nagu koolitused, pere- ja firmaüritused.

Kolmekepi golf ehk Pitch and Putt

Küllap on paljudele golfimängijatelegi teadmata, et Pitch and Putt on täiesti iseseisev spordiala rahvusvahelise organisatsiooni, väljakute, reeglite ja võistlustega. FIPPA kodulehega saab tutvuda siin ja ingliskeelsete reeglitega siin. 

Teadaolevalt Eestis avalikus kasutuses Pitch and Putt väljakuid ei ole. Katsume selle tühimiku käesoleval aastal täita ja oleme Ojasaarel suveperioodil avatud ainult kolme kepi väljakuna. Usume, et lühematel radadel on mitmeid eeliseid ja võimalusi, mis võiksid huvi pakkuda nii alustajale kui ka kogenumale mängijale.

Oleme igal aastal korraldanud ühe Pitch ja Putt võistluse ja kui on huvilisi korraldamaks ja osalemaks, siis väljaku poolt oleme alati koostööks valmis.

Veidike formaadi reeglitest:

  1. Kaheksateistkümne raja kogupikkus ei tohi ületada 1200 meetrit
  2. Pikim rada võib olla kuni 90 meetrit
  3. Kõikidele mängijatele on ühesugused tiialad
  4. Avalöögil peab kasutama tiid.
  5. Kasutada võib kolme keppi, millest üks peab olema putter

Praegu on Ojasaarel üleval väljak, mille radade kogupikkseks 1159 meetrit, pikim rada 89 ja lühim rada 33 meetrit. Meie väljak võimaldab erinevaid griine kasutades väga palju erinevaid radasid luua, mida ka hooaja jooksul tegema hakkame.

Loodame, et huvilisi on, mängijaid käib ja seeläbi jätkub huvi ning võimalust Ojasaarel golfimängimisega tegeleda. 

Golfi mängimiseks oleme avatud ainult reedest pühapäevani

Olude sunnil piirasime väljaku lahtioleku aegu ja väljaku suurust. Tavakülastajatele oleme avatud reedest pühapäevani ja mängimiseks pakume lühiradasid, mis vastavad Pitch & Putt reeglitele. Kasutame kuut griini, millest igaühele saab läheneda kolmelt tiialalt. Liikumine rajalt rajale toimub vastu päeva. Avalööki võib sooritada tähisest kahe kepi võrra vasakule ja paremale ning tahapoole nii palju, et löömisega ei kahjustataks tähist. Keppide valiku osas me harjutamisel piiranguid ei sea. Tulemuskaarti radade iseloomustusega näeb siit.

Ettetellimisega gruppidele oleme avatud kõikidel nädalapäevadel

 

Avalöök 22

Laupäeval, 7. mail avati Ojasaare Golfis võistlus hooaeg. MTÜ Ojasaare Golfiklubi korraldatud Avalöök võistlusel oli kohal 28 golfarit, neljast erinevast klubist. Mängiti 18 rada löögimängu ning võeti mõõtu lähim lipule löömises ja pikima draivi löömises. Parimad olid: Mehed – Mart Suursu, naised – Viivika Nõmmberg, lähim lipp – Vitali Dmitrijev ja pikimad draivid tegid Venno Jaakma (236m) ja naistest Viivika (154m). Kõik tulemusi ja statistikat näeb SIIT

Võitjate kõnedest ja mängijate tagaisidest jäi enim kõlama, kui rahul kõik olid väljakuga. Väga lust oli tõesti!

Ojasaare Golfiklubi tänab võistlusele kaasa aitajaid: BGM Ehitus, Lilleteenus OÜ, Purtse Vineerikoda ja Vinni vald!

Järgmine suurem üritus saab olema Öögolf, mis toimub 17-18 juunil. Rohkem infot leiab korraldaja Kadrina EPT kodulehelt SIIT

 

 

Head hooaega kõigile!