Kuu arhiiv: oktoober 2013

Golfivõistlus isa lapsega

Hooaja viimane võistlus toimus üheksandal novembril. Kohal oli neli paari, mille moodustasid isa ja laps. Parima tulemuse tegid eelmise aasta teised Rain ja Siim Lokotar. Tulemusi vaata siit.

Kehalise kasvatuse õpetajad tutvusid golfiga

24. oktoobril käisid maakonna kehalise kasvatuse õpetajad tutvumas golfimänguga. Sportlikud inimesed võtsid väga kiiresti õpetuse omaks. Ettevõtmine sai teoks maavanem Einar Vallbaumi initsiatiivil. Eesmärk loomulikult propageerida golfi kui väga arendavat mängu. Lepiti kokku, et jätk üritusele tuleb maikuus.
Kel huvi golfi olemuse parema mõistmise vastu, võib lugeda siit.
Täname eestvedajaid ja kohaletulnuid!

Esimene griin mängimiseks suletud

Sügiseste hooldustööde tõttu ei ole mängimiseks avatud esimene griin. Samuti toimub teistel griinidel liivatamine ja niitmist ei teostata. Vabandame ebameeldivuste pärast!

LC Rakvere tegi Ojasaarel head

12. oktoober oli Eesti Lions piirkonna Heateo Päev. LC Rakvere oli otsustanud appi tulla Ojasaare spordiplatsi koristamisele. Tasandati metssigade tallermaad ja koondati kive hunnikusse. Ettevõtmine sai teoks tänu tegusale maavanemale Einar Vallbaumile, kes eelviimasel Ojasaare külastusel selle mõtte välja käis.
Heategijate grupp koosnes enamuses inimestest, kes ka ise golfi mängivad. See pole mingi üllatus, sest lionismi põhitõed sobivad väga hästi golfi olemusega. Neid põhitõdesid ja eesmärke tasuks kõigil lugeda ja elus rakendama hakata.
Aitäh aitajatele!

Golfivõistlus Ojasaare pitch &putt 2013

12. oktoobril toimus Ojasaarel golfivõistlus, kus iga mängija võis kasutada kolme keppi. Üks neist pidi olema putter. Mängiti 20 lühirada, millest pikim on 88 meetrit. Tulemusi vaata siit

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu