Kuu arhiiv: september 2013

Tiik puhtam, pallid kaldal.

29. septembril sai ette võetud tiikide puhastamine, mille käigus korjasime välja kolm- ja poolsada palli. Aitäh kõigile, kes aegade jooksul on palle vette lennutanud. Seekordne saak läheb üldkasutatavana harjutusväljakule.

Stiilinäide golfi kodumaalt

 

Golfi kodumaaks peetakse Šotimaad, kus mäng olevat 15. sajandil alguse saanud. Nüüd sai Ojasaarel näha mehi golfi mängimas selle maa rahvariietes. Napid kümme soojakraadi ja vahelduvad vihmahood ei sega õiget golfarit elust rõõmu tundmast.

Lääne -Virumaa meistrid golfis selgunud

21. ja 22. septembril toimusid Ojasaarel Lääne- Virumaa meistrivõistluste finaalid. Võistlus sai põnev. Naiste kolm paremat olid Kaie Kender, Tiina Kompus ja Kati Palmar. Meeste esikolmiku moodustasid Hans Ilves, Mart Suursu ja Alar Palmar.
Tulemusi vaata siit.

 

Meistrivõistluste kvalifikatsioon käib

Lääne-Viru meistrivõistluste kvalifikatsiooni on senini läbinud neli naist ja kaheksa meest. Paras aeg on veel soovijatel liituda. Aega selleks on reede õhtuni.

Kvalifikatsiooni tulemusi vaata siit.

Väljaku parim tulemus on 62

Kui kasutada koolilastele mõeldud sõnu, et kõik on uus septembrikuus, siis sobib see ütlus ka Ojasaare väljakul mängitud parima tulemuse kohta. 1. septembril sai Hans Ilves tulemuseks 62 lööki, mis on kolme võrra parem senisest rekordist ja jääb viis lööki üle PAR-i. Kuna golf on aumeeste mäng siis nüüd ja ka edaspidi loeme rekordi paranduseks ka üksinda mängitud tulemust.

 

Kontakt

MTÜ Ojasaare Loodusmatk
Lääne-Virumaa, Rägavere vald,
Aarla küla
+372 502 7425
info@ojasaare.ee
a/a EE762200221049270706

Toetajad


Leia meid facebookist

2012 © MTÜ Ojasaare Loodusmatkteostas Bassein.eu